Gegevensbeschermings - autoriteit

29 maart 2019

David Stevens, Alexandra Jaspar, Charlotte Dereppe, Peter Van den Eynde en Hielke Hijmans komen voor zes jaar aan het hoofd van de Gegevensbescherm

Nieuwe voorzitter directiecomité FOD Mobiliteit en Vervoer

05 februari 2019

Emmanuelle Vandamme is sinds vrijdag de nieuwe voorzitster van het directiecomité van de FOD Mobiliteit en Vervoer.

Provincieraden

04 december 2018

Maandag (03/12) werden de provincieraden van Antwerpen, Limburg, Oost-Vlaanderen en Vlaams-Brabant geïnstalleerd. 

Nieuwe raadsheer Rekenhof

22 november 2018

Florence Thys, inspecteur bij het Interfederaal Korps van de Inspectie van financiën, werd in de Kamer benoemd tot raadsheer bij het Rekenhof.

skeyes

22 november 2018

Sinds 8 november 2018 heet Belgocontrol skeyes.

Woordvoerder staatssecretaris Zuhal Demir

22 november 2018

Andy Pieters (N-VA), uittredend gemeenteraadsvoorzitter van Maasmechelen, is de nieuwe woordvoerder van staatssecretaris van Armoedebestrijding en

Nieuwe volksvertegenwoordiger Sandrine De Crom

08 november 2018

Sandrine De Crom, herverkozen Brugs gemeenteraadslid (Open Vld), volgt vanaf januari 2019 collega Sabien Battheu op als federaal parlementslid.

Rechtbank van koophandel wordt ondernemingsrechtbank

02 november 2018

De rechtbanken van koophandel zijn van naam veranderd. Vanaf 1 november 2018 spreken we van ondernemingsrechtbank.